Animacje 3D i wizualizacje

Tworzymy grafikę 3D na miarę Państwa potrzeb. Dzięki rozwojowi technologii komputerowej i algorytmów symulujących naturalne zachowanie światła (raytracing), powstała nowoczesna metoda prezentacji produktu.

NIEZALEŻNIE OD TEGO CO CHCESZ ZROBIĆ GRAFIKA 3D JEST DLA CIEBIE!

Animacje i wizualizacje można wykorzystać do:

  • nowoczesnego przedstawienia produktuanimacja inwestycji
  • prezentacji oferty na targach celem pozyskania klientów i inwestorów
  • wizualizacji obiektów architektonicznych istniejących tylko na papierze
  • przedstawienia działania obiektów przemysłowych i procesów technologicznych
  • przygotowania instrukcji obsługi czy materiałów szkoleniowych
  • wzbogacenia pracy naukowej (np. magisterskiej lub doktoranckiej)

Fotorealistyczne wizualizacje 3D

Wizualizacje, lub animacje 3D, mogą być bliskie fotorealizmowi. Zatem z powodzeniem można nimi zastąpić zdjęcia czy też filmy. Poza tym, nie zawsze jest możliwość wykonania zdjęcia pokazującego żądany aspekt w zadowalającej jakości. Np. ciężko sfotografować przekrój maszyny będącej w użytku na hali produkcyjnej.

wizualizacja 3d - animacjaW przypadku grafiki 3D można stworzyć dowolne ujęcie, pokazujące całość lub przekrój, a w przypadku animacji – cały proces technologiczny. Nieistniejące jeszcze rzeczy (obiekty), również nie stanowią problemu. Doskonałym przykładem są efekty specjalne wykorzystywane w filmach, przy użyciu technologii 3D.

Istnieje jeszcze jeden aspekt przemawiający za skorzystaniem z tej technologii. Grafika 3D jest bardzo dobrze odbierana przez oglądających. Potencjalny klient chętniej kupi produkt zaprezentowany w ten sposób.

Jesteśmy w stanie przygotować wizualizację pod skomplikowane projekty techniczne, jednocześnie atrakcyjne dla oglądających.

PDF 3D

Oprócz wizualizacji i animacji wykonujemy modele produktów w formacie pdf 3d. Jest to format umożliwiający interakcję z obiektem 3d w czasie rzeczywistym. Oglądający może, dowolnie manipulować przedmiotem i oglądać go z każdej strony. Jest to niezrównany sposób na dokładne przestawienia produktu.

Kolejną zaletą tego formatu, jest jego popularność. Firma Adobe zadbała o to, aby 90% komputerów na świecie było w stanie go odtworzyć. Niezależnie od rodzaju oprogramowania (Windows, Mac czy Linux) zawsze będzie można obejrzeć wykonany przez nas model w formacie pdf 3d. Bez problemu można je równie odtworzyć w nowszych smartphonach.

Koszty

Ceny już od 100 zł (ustalane indywidualnie i zależne od złożoności projektu)

Przykładowe prace

pdf3d - przykład Pobierz przykład – PDF 3D
ikonka play animacja Zobacz – animację obrotową

 

 

Tą stronę wyszukiwano za pomocą słów:

  • animacje poznań
  • animacja 3d
  • flash animacja

 

Skomentuj