Chcesz zainstnieć w internecie?

Napsiany przez Webmaster.

Bez względu na to, jaką działalność prowadzisz, jeśli nie ma Cię w internecie, można powiedzieć, że nie ma Cię wcale.

Od tworzenia stron www i sklepów internetowych, do pozycjonowania – tym wszystkim się zajmiemy.

reCaptcha – książki w formie cyfrowej

Napsiany przez mySite.

Wszystkie książki w formie cyfrowej – z twoją pomocą!

Wszystko zaczęło się od skonstruowania prasy drukarskiej. Była to rewolucja. Od tego momentu, w prosty sposób można było powielać księgi, na co wcześniej jedyną metodą było ręczne ich przepisywanie. Dzięki temu książki stały się dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Z upływem czasu, każdy mógł pozwolić sobie na czytanie. Edukacja rozkwitła. Kto tylko chciał mógł korzystać z wiedzy autorów, którzy niejednokrotnie byli ludźmi genialnymi.

Strony internetowe

Napsiany przez Webmaster.

Sposoby kontaktu i interakcji z klientami czyli strony internetowe.

Do tej pory reklamę firmy opieraliśmy na telewizji, radio, prasie oraz banerach i różnego rodzaju folderach reklamowych. Był to jedyny sposób kontaktu przedsiębiorcy z klientem, jednakże miał pewien minus – był jednostronny.

Jeśli nie ma Cię w internecie – nie ma Cię na rynku

Napsiany przez Webmaster.

czyli Korzyści wynikające z posiadania strony internetowej.

Zdajemy sobie sprawę, że internet rozwija się z zawrotną prędkością. Wiele osób błędnie myśli, że założenie i prowadzenie strony internetowej firmy jest zbyt drogą inwestycją. Jednakże większość społeczeństwa coraz częściej wybiera internet, jako pierwsze źródło informacji zarówno o produktach czy usługach, jak również o firmach. Tu można dostrzec ogromne korzyści dla firmy a co za tym idzie, również dla przedsiębiorcy, jakie niesie za sobą posiadanie strony w internecie. Jest ona nie tylko naszą wizytówką, kreującą markę firmy ale również świetną reklamą, przynoszącą zwiększona zyski z działalności.

200 czynników wpływających na pozycję

Napsiany przez Webmaster.

Google algorithm czyli 200 czynników mających wpływa na pozycję witryny w wyszukiwarce.  Kompletna lista, mówiąca o tym jaką podstawową wiedzą powinien pochwalić się na początek specjalista od spraw SEO. Miłej lektury 🙂